• Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon

Drodzy przyjaciele,

 

Z przykrością informujemy, że warsztaty New York Jazz Masters 2019 zaplanowane na 21-27 lipca tego roku zostały odwołane z powodu braku dofinansowania z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

 

Ci z was, którzy byli z nami podczas poprzednich edycji, wiedzą, ile pracy i serca włożyliśmy w organizację tego wydarzenia. Jest nam bardzo przykro i trudno nam sobie wyobrazić, że w tym roku warsztaty się nie odbędą.

Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby powitać Was i naszą wspaniałą kadrę w Polsce w 2020 roku.

 

Osoby, które już wysłały zgłoszenie, prosimy o bezpośredni kontakt z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres contact@nyjazzmasters.com.


Dziękujemy za wyrozumiałość.

 

Pozdrowienia,

Dorota Piotrowska, Marlena Grodzicka Myślak i Kuba Myślak

New York Jazz Masters – International Workshop to już czwarta edycja jedynych w Polsce cyklicznych warsztatów, których celem jest umożliwienie studentom z tego regionu Europy nauki pod okiem mistrzów bez odbywania kosztownej podróży za ocean. Wśród kadry nauczycielskiej znajdują się profesorowie najlepszych uczelni w Stanach Zjednoczonych, takich jak Manhattan School of Music w Nowym Jorku, Columbia College w Chicago, Berklee College of Music czy The New School for Jazz and Contemporary Music w Nowym Jorku. Oprócz wspaniałych kwalifikacji jako profesorowie, każdy artysta ma za sobą wieloletnią karierę, która obejmuje występy na najlepszych festiwalach jazzowych na świecie jak również dziesiątki nagranych płyt.​ 
Patroni medialni:

New York Jazz Masters | Email: contact@nyjazzmasters.com | Phone: +48 728 306 014

 Partnerzy: